OBJEDNÁVKA

Sdělení

-


Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje:

Jméno

-

Příjmení

-

Firma

-

Adresa

-

.

-

Město

-

PSČ

-

Telefon

-

Mobil

-

FAX

-

E-mail

-

URL

-Doručování květin

Na základě velké poptávky zákazníků začala naše firma zajišťovat rozvoz květin.

Tato služba je určena především lidem, kteří chtějí mile překvapit své blízké, přátele nebo obchodní partnery a zaslat jim kytici v jakoukoliv denní dobu.

Součástí zásilky může být i kartička se vzkazem, blahopřání, víno či sekt.

Snažíme se maximálně vycházet našim zákazníkům vstříc a jejich originální nápady uskutečnit k plné spokojenosti objednavatele i obdarované osoby.

Objednat rozvoz květin je možné osobně, telefonicky nebo pomocí formuláře.

Kytici doporučujeme objednat minimálně dva pracovní dny před dnem doručení.

Podívejte se na ukázky našich prací, inspitujte se a rozhodněte pro tvar, styl, barvu a druh květů.

AKCE - Při odběru květin, aranžmá, kytic, zeminy nebo hnojiv nad 500,- kč, doručení do vzdálenosti 7 km tam zpět zdarma.

Květiny dle Vašeho výběru přímo od nás z prodejny s vlastnoručním přáním a podpisem. Cena za doručení 7,- kč/km tam i zpět.

V případě, že příjemce není v určené době dodání zásilky na udané adrese, zanechá náš asistent na místě lístek a zkontaktuje objednatele zásilky e-mailem nebo telefonicky. O další doručení se pak pokusí následující pracovní den. Pokud se ani při druhém pokusu nepodaří zásilku doručit, zásilka se nám vrátí a bude znehodnocena. Pokud si budete přát další pokus o doručení, bude nutno zásilku znovu objednat a zaplatit. Nezaplacené objednávky nemohou být doručeny a předány.

Prosíme, uveďte při vyplňování údajů o příjemci a údajů o Vás správně informace ohledně telefonního čísla a e-mailové adresy, abychom Vás mohli kontaktovat v případě jakýchkoli nesnází. Ubezpečte se, že příjemce dodávky bude v udanou dobu na zadané adrese.