O firmě

V oblasti aranžování květin a aranžování smuteční vazby podnikáme již xx let. Od roku 1997 provozujeme v Bystřici pod Hostýnem Květinovou síň.

Aranžujeme květiny k různým příležitostem od svatebních kytic, sušených aranžmá, až po smuteční vazbu.

Vždy se ochotně snažíme všem našim klientům seriózně poradit.

Stále sledujeme moderní trendy a tím uspokojíme i ty nejnáročnější.

Veškeré námi používané květiny jsou dováženy z Holandska a tak není problém vyhovět rozmanitým požadavkům.

Studium oboru zahradník-vazač, maturitní zkouška z aranžérství a marketingu, průběžná absolvování odborných seminářů a především léta praxe jsou naší předností v boji s konkurencí.


Historie firmy

Zakladatelka firmy, Dagmar Šimčíková, pracuje s květinami už pomalu 30 let. V minulosti se účastnila mnoha různých soutěží v aranžování a vazbě květin. Ve svých 22 letech již vyhrála první místo v soutěži odborných dovedností v oboru zahradník-vazač. Soutěž se tehdy konala v roce 1982 v okresním městě Kroměříži.

O rok později své prvenství obhájila a opět zvítězila. Též v roce 1984 se stala vítězkou soutěže. O rok později si odnesla cenu za krásné, druhé místo.

V roce 1983 se účastnila taktéž soutěže ve vazdě a aranžování květin v krajském městě Brně. V této soutěži skončila na třetím místě.

Klikněte na obrázek
pro zvětšení
O firmě O firmě


V dalších letech se věnovala především smuteční vazbě. V roce 1992 si založila vlastní firmu v oboru aranžování a vazba květin. O dalším úspěchu se můžete přesvědčit i Vy.